Kontor

Nedan finner du besöksadress, telefonnummer, e-post och kontaktpersoner till samtliga kontor inom Eitech-koncernen.

VisaOK

Arboga
Eitech Engineering AB,

info@eitech.se | +46 589 88300
Bågen 12 B, 732 24 Arboga

Göran Jakobsson, Enhetschef InfraSystems
+46 70 713 08 12 goran.jakobsson@eitech.se

Borlänge
INAC Process AB,

info@inac.se | +46 90 15 46 00
Sveagatan 15, 784 33 Borlänge

Peter Ax, Projektchef INAC
+46 241 79 33 50 peter.ax@inac.se

Gällivare
Eitech Electro AB,

info@eitech.se | +46 970 77 23 80
Vuoskojärvivägen 16, 982 28 Gällivare

Mats Johansson, Enhetschef
+46 970 77 23 81 mats.o.johansson@eitech.se

Gävle
INAC Process AB,

info@inac.se | +46 26 17 52 00
Fjärdingsvägen 1, 805 93 Gävle

Roland Stolt, Enhetschef
+46 26 17 52 24 roland.stolt@inac.se

Göteborg
Eitech Electro AB,

info@goodtech.se | +46 31 67 27 00
Reningsverksgatan 8, 421 47 Västra Frölunda Göteborg

Henrik Lewerentz, Enhetschef
+46 31 67 27 05 henrik.lewerentz@eitech.se

Eitech Engineering AB,

info@goodtech.se | +46 31 67 27 00
Reningsverksgatan 8, 421 47 Västra Frölunda Göteborg

Hans Engberg, Regionchef Power Syd
+46 31 67 27 51 Hans.Engberg@eitech.se

INAC Process AB,

info@inac.se | +46 31 67 27 00
Reningsverksgatan 8, 421 47 Västra Frölunda Göteborg

Fredrik Bodin, Enhetschef
+46 31 67 27 50 fredrik.bodin@inac.se

Hudiksvall
Eitech Electro AB,

info@eitech.se | +46 650 372 00
Rönningevägen 4B, 824 26 Hudiksvall

Kent Johansson, Region- och enhetschef
+46 650 372 03 kent.johansson@eitech.se

Jönköping
INAC Process AB,

info@inac.se | +46 36 34 51 50
Östra Storgatan 67, 553 21 Jönköping

Magnus Falkman, VD INAC Process AB
+46 36 34 51 52 magnus.falkman@inac.se

Kalix
Eitech Electro AB,

info@eitech.se | +46 923 754 19
Valhallavägen 27, 952 31 Kalix

Ulf Viklund, Enhetschef
+46 920 20 17 20 Ulf.Viklund@eitech.se

Karlstad
Eitech Electro AB,

info@eitech.se | +46 54 68 87 70
Bidevindsgatan 1, 652 21 Karlstad

Pål Portfelt, Enhetschef
+46 54 68 87 76 pal.portfelt@eitech.se

Kiruna
Eitech Electro AB,

info@eitech.se | +46 980 676 00
Vibratorvägen 2, 981 38 Kiruna

Kent Asterlund, Enhetschef
+46 980 676 01 kent.asterlund@eitech.se