Kontor

Nedan finner du besöksadress, telefonnummer, e-post och kontaktpersoner till samtliga kontor inom Eitech-koncernen.

VisaOK

Arboga
Omexom (Eitech Engineering AB) ,

sverige@omexom.com | +46 589 88300
Bågen 12 B, 732 24 Arboga

Göran Jakobsson, Enhetschef
+46 70 713 08 12 goran.jakobsson@omexom.com

Borlänge
Omexom (Eitech Engineering AB) ,

sverige@omexom.com | +46 90 15 46 00
Sveagatan 15, 784 33 Borlänge

Göran Jakobsson, Enhetschef
+46 70 713 08 12 goran.jakobsson@omexom.com

Gällivare
Eitech Electro AB,

info@eitech.se | +46 970 77 23 80
Vuoskojärvivägen 16, 982 28 Gällivare

David Selldèn, Enhetschef
+46 970 77 23 90 david.sellden@eitech.se

Gävle
INAC Process AB,

info@inac.se | +46 26 17 52 00
Fjärdingsvägen 1, 805 93 Gävle

Björn Jansson, Enhetschef
+46 26 17 52 01 bjorn.jansson@inac.se

Göteborg
Eitech Electro AB,

info@eitech.se | +46 31 67 27 00
Reningsverksgatan 8, 421 47 Västra Frölunda Göteborg

Henrik Lewerentz, Enhetschef
+46 31 67 27 05 henrik.lewerentz@eitech.se

Pär Janemyr, Enhetschef Stora Projekt
+46 31 67 27 18 par.janemyr@eitech.se

INAC Process AB,

info@inac.se | +46 31 67 27 00
Reningsverksgatan 8, 421 47 Västra Frölunda Göteborg

Fredrik Bodin, Enhetschef
+46 31 67 27 50 fredrik.bodin@inac.se

Omexom (Eitech Engineering AB) ,

sverige@omexom.com | +46 31 67 27 00
Reningsverksgatan 8, 421 47 Västra Frölunda Göteborg

Jonas Andersson, Enhetschef
+46 21 10 63 35 jonas-u.andersson@omexom.com

Helsingborg
Eitech Electro AB,

info@eitech.se | +46 40 46 79 50
Garnisonsgatan 25, 254 66 Helsingborg

Thomas Nilsson, Platsansvarig
+46 40 46 79 62 thomas.nilsson@eitech.se

Hudiksvall
Eitech Electro AB,

info@eitech.se | +46 650 372 00
Rönningevägen 4B, 824 26 Hudiksvall

Anders Olsson, T.f Enhetschef
+46 650 372 28 anders.olsson@eitech.se

Jönköping
INAC Process AB,

info@inac.se | +46 36 34 51 50
Östra Storgatan 67, 553 21 Jönköping

Magnus Falkman, VD INAC Process AB
+46 36 34 51 52 magnus.falkman@inac.se

Kalix
Eitech Electro AB,

info@eitech.se | +46 923 665 80
Valhallavägen 27, 952 31 Kalix

Kurt Johansson, Regionchef
+46 920 20 17 23 kurt.johansson@eitech.se

Karlstad
Eitech Electro AB,

info@eitech.se | +46 54 68 87 70
Bidevindsgatan 1, 652 21 Karlstad

Pål Portfelt, Enhetschef
+46 54 68 87 76 pal.portfelt@eitech.se